Tłumaczenia online

Tłumaczenia

Szukasz tłumaczenia online w dobrej cenie? BlueCopy zrealizuje tego typu zlecenie w krótkim terminie! Specjalizujemy się w wykonywaniu tłumaczeń z języka angielskiego na polski oraz tłumaczeń z polskiego na angielski. Osoby, z którymi współpracujemy, mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie oraz licznymi certyfikatami poświadczającymi znajomość języka angielskiego, w tym między innymi wydawanymi przez Cambridge Assessment English.

BlueCopy – profesjonalne tłumaczenia na dowolny temat

We współczesnych czasach język jest niesamowicie ważnym aspektem każdej działalności w sieci. W odpowiedzi na potrzeby rynkowe oferujemy profesjonalne tłumaczenia z języka angielskiego na język polski, oraz z polskiego na angielski. Jeśli jest taka konieczność, możemy przetłumaczyć film okolicznościowy, stronę internetową, CV. Nie ma dla nas znaczenia przeznaczenie, ani tematyka, gdyż posiadamy odpowiedni zakres specjalistycznego słownictwa z praktycznie każdej dziedziny, od finansów po przemysł ciężki. Nad naszymi tekstami pracują doświadczeni tłumacze, którzy języków obcych używają na co dzień.

Tanie tłumaczenia online – to możliwe!

Wszyscy tłumacze współpracujący z agencją BlueCopy pracują całkowicie zdalnie. To właśnie dlatego jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom konkurencyjne stawki! Nie musimy martwić się o comiesięczne koszty stałe, związane chociażby z wynajęciem biura w centrum dużego miasta.

Ceny tłumaczeń są uzależnione od długości tekstu oraz terminu realizacji zlecenia. Drogi kliencie, jeśli zależy Ci na czasie, możemy sporządzić odpowiednie tłumaczenie już w jeden dzień. Aby poznać dokładną wycenę zlecenia, należy się z nami skontaktować drogą mailową pod adresem – kontakt (małpa) bluecopy.com.pl, bądź korzystając z formularza kontaktowego.