Opisy kategorii

Wiele osób wychodzi z założenia, że opisy kategorii w sklepie internetowym są niepotrzebne. Nic bardziej mylnego! Profesjonalnie przygotowany i wartościowy tekst e-commerce przyczyni się do lepszego pozycjonowania Twojej strony internetowej, a co za tym idzie – wpłynie na wzrost samej sprzedaży. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie, chcemy Ci przekazać, jak wygenerować większy ruch zakupowy w e-sklepie. Z punktu widzenia SEO treść opisu kategorii stworzona w odpowiedni sposób podnosi zarówno wartość merytoryczną Twojego sklepu internetowego, jak i wpływa na jego wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania Google.

Nie boimy się tworzyć opisów kategorii zgodnie z najnowszymi trendami SEO!

Profesjonalni copywriterzy współpracujący z BlueCopy doskonale wiedzą, jak ma wyglądać opis kategorii. Dobry opis produktu opracowany z użyciem odpowiednich słów kluczowych, z zachowaniem najbardziej optymalnej długość treści (między 3000, a 10 000 zzs) może pozytywnie wpłynąć na sprzedaż w Twoim sklepie internetowym.  Nasza agencja od lat współpracuje z wieloma sklepami online, tworząc dla nich wysokiej jakości opisy kategorii pod kątem SEO. Bez problemu przygotujemy dla Twojej firmy skuteczne  frazy kluczowe i teksty sprzedażowe z dowolnej branży. Pisaliśmy już opisy kategorii dla sklepów motoryzacyjnych, elektromarketów, firm oferujących sprzęt GSM, kosmetyki, artykuły przemysłowe, budowlane i wiele, wiele innych. Postaw na wysokiej jakości treści, przygotowane przez osoby z doświadczeniem!

Dlaczego warto inwestować w opisy kategorii?

Wiele osób nie przykłada zbyt dużej wagi to opisów kategorii w swoim sklepie online. Wbrew pozorom są one jednak niezwykle istotne z punktu wizerunkowego. Pisząc opis kategorii, należy umieścić w nim najważniejsze informacje tak, aby w pełni wykorzystać potencjał SEO. Unikalna treść w Twoim sklepie internetowym to:

  • atrakcyjność dla klientów – klienci lubią poznawać szczegóły dotyczące niuansów pomiędzy poszczególnymi produktami w danej kategorii;
  • unikalność – dobrą praktyką są opisy kategorii, które nie powielają się z innymi i są znacznie przyjemniejsze w odbiorze przez internautów;
  • pozycjonowanie – unikalność i długość opisu kategorii pozytywnie wpływają na widoczność Twojego sklepu w wyszukiwarkach internetowych. Algorytmy Google’a i wyszukiwarek internetowych wyżej pozycjonują witrynę i podstrony kategorii, gdzie zostały zastosowane niepublikowane nigdzie wcześniej teksty.

opisy kategorii online

Tanie opisy kategorii – to możliwe!

Skutecznie wesprzemy działania SEO w Twojej firmie! Chcesz dowiedzieć się, ile kosztują u nas opisy kategorii dla sklepu internetowego? Poniżej znajdziesz formularz kontaktowy, pod którym zajdziesz odpowiedzi na to pytanie. Możesz też napisać do nas bezpośrednio na adres: kontakt (małpa) bluecopy.com.pl.