Redagowanie portali internetowych

Agencja copywriterska online BlueCopy od zajmuje się profesjonalnym i kompleksowym prowadzeniem portali internetowych. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w pracy redakcyjnej. Copywriterzy współtworzący BlueCopy pracowali w największych redakcjach w Polsce – zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Nasze doświadczenie pozwoli na prowadzenie portalu internetowego zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Zajmujemy się dostarczaniem treści oraz ustalaniem harmonogramu publikacji na portalach internetowych o dowolnej tematyce.

BlueCopy – pomagamy rozwijać portale internetowe!

Agencja copywriterska BlueCopy dostarczy Ci treść, która pozwoli na jeszcze lepszy rozwój Twojego serwisu internetowego! Korzystając z informacji prasowych lub źródeł zagranicznych będziemy przygotowywać świeże newsy, i dłuższe, klikalne teksty o charakterze „evergreenów”. Pomoże Ci to w zwiększaniu ruchu na stronie, a dzięki temu zaangażujesz jeszcze większą liczbę odbiorców. Im więcej ciekawej treści zapewnisz swojej grupie docelowej, tym więcej zarobisz.

W ramach współpracy oferujemy: minimum trzy newsy dziennie, dwie dłuższe treści w tygodniu (recenzja, felieton, esej, ranking, wpis blogowy), oraz publikację w mediach społecznościowych. Nasi klienci posiadają wgląd do treści i możliwość odrzucania sugerowanych przez nas tematów. Możesz też zdać się na nas, trafnie ocenimy jaka treść „wpisuje” się w Twój format i zainteresuje Twoich czytelników.

redagowanie portali

Indywidualnie ustalane warunki współpracy kluczem do sukcesu!

We współpracę z danym portalem standardowo zaangażowany jest tylko jeden copywriter, a więc może on się skupić na jak najskuteczniejszym rozwoju Twojego portalu internetowego. Oczywiście przy większych projektach ustalana jest indywidualna liczba copywriterów przegotowujących treści dla naszych Klientów. Ekipa BlueCopy bez problemu opublikuje teksty na stronie. Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy redakcyjnej z różnymi systemami zarządzania treścią, w tym z niezwykle popularnym w ostatnim czasie WordPressem.

Cenę dostosujemy do Twoich potrzeb, liczby znaków i zapotrzebowania. Aby otrzymać darmową wycenę usługi, skontaktuj się z nami za pomocą adresu e-mail – kontakt (małpa) bluecopy.com.pl